No products
Ingredients:
CELERY, A: Herbal vinegar alcohol (pure fermented vinegar) D,CH: vinegar, sugar, salt, lemon juice, spices, antioxidants: ascorbic acid.
| Manufacturer | Staud's GmbH, Hubergasse 3, 1160 Vienna, Austria |
| EAN | 90084300 |
| ---------- | ------------------------------ |
| Nutrition information | per 100 g |
| Energy | 43 kcal / 180 kJ |
| Fat | 0.2 g |
| - of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 7.9 g |
| - of which sugars | 7.7 g |
| Protein | 0.8 g |
| Salt | 1.6 g |
Austria's leading manufacturer of pickled...
Austria's leading manufacturer of pickled...
Austria's leading manufacturer of pickled...
The finely tuned variation of 8 selected young...
Austria's leading manufacturer of pickled...
Austria's leading manufacturer of pickled...
Fruits in syrupDrained weight: 160g
Fine pickled vegetables, green asparagus salad...
Apricot compote with apple juice concentrate....
Delicious applesauce, finely seasoned
Austria's leading manufacturer of...