No products
Ingredients:
Asparagus, A: alcohol vinegar (pure fermented vinegar ), D: vinegar, sugar, salt, spices (MUSTARD GRAINS)
| Manufacturer | Staud's GmbH, Hubergasse 3, 1160 Vienna, Austria |
| EAN | 9008400301278 |
| ---------- | ------------------------------ |
| Nutrition information | per 100 g |
| Energy | 47 kcal / 197 kJ |
| Fat | 0.1 g |
| - of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 9.4 g |
| - of which sugars | 7.1 g |
| Protein | 1.6 g |
| Salt | 1.25 g |
A great product from Hink Vienna manufactury....
A great product from Hink Vienna manufactury....
Fine pickled vegetables, sweet and sour mustard...
Classical Viennese fruit syrup
Austria's leading manufacturer of pickled...
Austria's leading manufacturer of pickled...
Classic Viennese stewed apricots
Fine pickled vegetables, green asparagus salad...
Sour cherries compote, Whole fruits with...
Austria's leading manufacturer of pickled...
Austria's leading manufacturer of...