No products
Ingredients:
Garlic, A: Herbs alcohol vinegar (pure fermented vinegar), D, CH: vinegar, sugar, salt, spices, herbs, vegetables, citric acid
| Manufacturer | Staud's GmbH, Hubergasse 3, 1160 Vienna, Austria |
| EAN | 90084447 |
| ---------- | ------------------------------ |
| Nutrition information | per 100 g |
| Energy | 77 kcal / 322 kJ |
| Fat | 0.1 g |
| - of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 16.1 g |
| - of which sugars | 6.6 g |
| Protein | 2.4 g |
| Salt | 1.58 g |
Austria's leading manufacturer of pickled...
Austria's leading manufacturer of pickled...
Fine pickled vegetables, sweet and sour mustard...
Staud's Vienna Anniversary Edition with...
Austria's leading manufacturer of pickled...
Austria's leading manufacturer of pickled...
Made from hand selected sour cherries with...
Austria's leading manufacturer of pickled...
Austria's leading manufacturer of pickled...
A great product from Hink Vienna manufactury....
Austria's leading manufacturer of...